fbpx

תנאי שימוש

ברוך הבא ל– eGold!

תנאים והגבלות אלה מתארים את הכללים והתקנות לשימוש באתר eGold, הנמצא בכתובת https://egold.co.il.

בכניסה לאתר זה אנו מניחים שאתה מקבל את התנאים וההגבלות האלה. אל תמשיך להשתמש ב– eGold אם אינך מסכים לקחת את כל התנאים המפורטים בדף זה.

המינוח הבא חל על תנאים והגבלות אלה, הצהרת פרטיות והודעת כתב ויתור ועל כל ההסכמים: “לקוח“, “אתהוה שלך מתייחס אליך, האדם שנכנס לאתר זה ועומד בתנאי החברה. “החברה“, “עצמנו“, “אנחנו“, “שלנוואנחנו “, מתייחסים לחברה שלנו. “צד“, “צדדים“, או אותנו“, מתייחס ללקוח וגם לעצמנו. כל התנאים מתייחסים להצעה, קבלה ותמורה לתשלום הדרושים לצורך ביצוע תהליך הסיוע שלנו ללקוח באופן המתאים ביותר במטרה המפורשת לענות על צרכי הלקוח בגין מתן שירותיה המוצהרים של החברה, בהתאם ל ובכפוף לחוק ההולנדי הרווח. כל שימוש בטרמינולוגיה שלעיל או במילים אחרות בלשון יחיד, ברבים, באותיות רישיות ו / או שהוא או היא או הם, נחשבים להחלפה ולכן כמתייחסים אליו.

עוגיות:

אנו משתמשים בשימוש בעוגיות. על ידי גישה ל– eGold, הסכמת להשתמש בעוגיות בהסכמה למדיניות הפרטיות של eGold.

מרבית האתרים האינטראקטיביים משתמשים בעוגיות כדי לאפשר לנו לאחזר את פרטי המשתמש לכל ביקור. עוגיות משמשות את האתר שלנו כדי לאפשר את הפונקציונליות של אזורים מסוימים כדי להקל על אנשים שמבקרים באתר שלנו. חלק משותפי השותפים / פרסום שלנו עשויים להשתמש גם בקובצי Cookie.

רישיון

אלא אם כן צוין אחרת, eGold ו / או נותני הרישיון שלה מחזיקים בזכויות הקניין הרוחני על כל החומר ב– eGold. כל זכויות הקניין הרוחני שמורות. אתה רשאי לגשת אליו מ– eGold לשימושך האישי בכפוף למגבלות שנקבעו בתנאים אלה.

אסור לך:

פרסם מחדש מחומרי מ– eGold

למכור, לשכור או לתת רישיון משנה מחברת eGold

שכפול, שכפול או העתק חומר מ– eGold

הפץ מחדש תוכן מ– eGold

הסכם זה יחל בתאריך זה. התנאים וההגבלות שלנו נוצרו בעזרת מחולל התנאים וההגבלות.

חלקים מאתר זה מציעים למשתמשים אפשרות לפרסם ולהחליף דעות ומידע באזורים מסוימים באתר. eGold אינה מסננת, עורכת, מפרסמת או בודקת תגובות לפני נוכחותם באתר. הערות אינן משקפות את דעותיהם ודעותיהם של eGold, סוכניה ו / או שלוחותיה. הערות משקפות את דעותיו ודעותיו של האדם שמפרסם את דעותיו ודעותיו. ככל שמותר בחוקים הרלוונטיים, eGold לא תהיה אחראית לתגובות או לכל אחריות, נזק או הוצאה שנגרמו ו / או נגרמו כתוצאה מכל שימוש ו / או פרסום ו / או הופעה של ההערות על זה. אתר אינטרנט.

eGold שומרת לעצמה את הזכות לפקח על כל ההערות ולהסיר את כל ההערות אשר יכולות להיחשב כבלתי הולמות, פוגעניות או הגורמות להפרת תנאים והגבלות אלה.

אתה מתחייב ומייצג זאת:

אתה רשאי לפרסם את ההערות באתר שלנו ויש לך את כל הרישיונות וההסכמים הדרושים לכך;

ההערות אינן פוגעות בשום זכות קניין רוחני, לרבות ללא הגבלה זכויות יוצרים, פטנטים או סימנים מסחריים של צד ג כלשהו;

ההערות אינן מכילות חומר מכפיש, עלילתי, פוגעני, מגונה או בלתי חוקי בדרך אחרת המהווה פגיעה בפרטיות.

ההערות לא ישמשו כדי לבקש או לקדם פעילויות עסקיות או פעילויות מסחריות בהתאמה אישית או בהווה או בלתי חוקיות.

אתה מעניק בזאת ל– eGold רישיון לא בלעדי לשימוש, לשכפל, לערוך ולאשר לאחרים להשתמש, לשכפל ולערוך כל אחת מהתגובות שלך בכל הצורות, הפורמטים או המדיה.

קישור לתוכן שלנו

הארגונים הבאים רשאים לקשר לאתר שלנו ללא אישור בכתב מראש:

סוכנויות ממשלתיות;

מנועי חיפוש;

ארגוני חדשות;

מפיצי מדריכים מקוונים עשויים לקשר לאתר שלנו באותו אופן שבו הם מקשרים קישור לאתרים של עסקים רשומים אחרים; ו

עסקים מוכרים ברחבי המערכת למעט שידול לארגונים ללא כוונת רווח, קניוני צדקה וקבוצות גיוס תרומות אשר עשויים שלא להיפר קישור לאתר האינטרנט שלנו.

ארגונים אלה עשויים לקשר לדף הבית שלנו, לפרסומים או למידע אחר באתר כל עוד הקישור: (א) אינו מטעה בשום צורה; (ב) אינו מרמז באופן שקר על חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו ו / או שירותיו; ו– (ג) משתלב בהקשר של אתר הצד המקשר.

אנו עשויים לשקול ולאשר בקשות קישור אחרות מסוגי הארגונים הבאים:

מקורות מידע צרכניים ו / או עסקיים ידועים;

אתרי קהילה dot.com;

עמותות או קבוצות אחרות המייצגות ארגוני צדקה;

מפיצי מדריכים מקוונים;

פורטלי אינטרנט;

משרדי רואי חשבון, משפטים וייעוץ; ו

מוסדות חינוך ואגודות סחר

אנו נאשר בקשות קישור מארגונים אלה אם נחליט כי: (א) הקישור לא יגרום לנו להראות בצורה שלילית לעצמנו או לעסקים המוסמכים שלנו; (ב) לארגון אין רשומות שליליות אצלנו; (ג) התועלת לנו מהראות של ההיפרקישור מפצה על היעדר eGold; ו– (ד) הקישור נמצא בהקשר של מידע כללי על המשאבים.

ארגונים אלה עשויים לקשר לדף הבית שלנו כל עוד הקישור: (א) אינו מטעה בשום צורה; (ב) אינו מרמז באופן שקר על חסות, אישור או אישור של הצד המקשר ומוצריו או שירותיו; ו– (ג) משתלב בהקשר של אתר הצד המקשר.

אם אתה אחד הארגונים המפורטים בסעיף 2 לעיל ומעוניין לקשר לאתר שלנו, עליך להודיע ​​לנו על ידי שליחת דואר אלקטרוני ל– eGold. אנא כלול את שמך, שם הארגון שלך, פרטי יצירת הקשר כמו גם את כתובת האתר שלך, רשימה של כתובות אתרים שמהן אתה מתכוון לקשר לאתר שלנו, ורשימת כתובות האתרים באתר שלנו שאליהן תרצה קישור. המתן 2-3 שבועות לתגובה.

ארגונים שאושרו עשויים לקשר קישורים לאתר שלנו באופן הבא:

על ידי שימוש בשם התאגיד שלנו; אוֹ

על ידי שימוש במאתר המשאבים האחיד שמקושרים אליו; אוֹ

על ידי שימוש בכל תיאור אחר של האתר שלנו המקושר אליו הגיוני בהקשר ובפורמט התוכן באתר הצד המקשר.

לא יתאפשר שימוש בלוגו של eGold או ביצירות אמנות אחרות לקישור בהיעדר הסכם רישיון לסימן מסחר.

iFrames

ללא אישור מראש ואישור בכתב, אינך רשאי ליצור מסגרות סביב דפי האינטרנט שלנו המשנים באופן כלשהו את המצגת החזותית או את מראה האתר שלנו.

אחריות על תוכן

לא נהיה אחראים לכל תוכן שמופיע באתר שלך. אתה מסכים להגן עלינו ולהגן עלינו מפני כל התביעות שעולות באתר שלך. אין להופיע קישורים באתר כלשהו העלולים להתפרש כהוצאת דיבה, מגונה או פלילית, או המפרים, מפרים אחרת, או תומכים בהפרה או בפגיעה אחרת בזכויות צד ג כלשהו.

הפרטיות שלך

אנא קרא את מדיניות הפרטיות

שמירת זכויות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבקש שתסיר את כל הקישורים או כל קישור מסוים לאתר שלנו. אתה מאשר להסיר באופן מיידי את כל הקישורים לאתר שלנו על פי בקשה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לאפשר תנאים והגבלות אלה, והיא קשורה למדיניות בכל עת. על ידי קישור רציף לאתר שלנו, אתה מסכים להיות מחויב ולעקוב אחר תנאי הקישור הללו.

הסרת קישורים מאתרנו

אם אתה מוצא קישור כלשהו באתר שלנו הפוגע מכל סיבה שהיא, אתה רשאי ליצור קשר ולהודיע ​​לנו בכל רגע. אנו נשקול בקשות להסרת קישורים אך איננו מחויבים לערוך כך או לענות לך ישירות.

אנו לא מבטיחים שהמידע באתר זה נכון, איננו מתחייבים לשלמותו או לדיוקו; אנו גם לא מבטיחים להבטיח שהאתר יישאר זמין או שהחומר באתר יתעדכן.

כתב ויתור

במידה המרבית המותרת על פי החוק החל, אנו מוציאים מכל וכל את ההתחייבות, האחריות והתנאים הנוגעים לאתר שלנו ולשימוש באתר זה. שום דבר בכתב הצהרה זה לא יכול:

להגביל או לא לכלול את האחריות שלנו למוות או לפציעה אישית;

להגביל או לא לכלול את האחריות שלנו או למרמה או מצג שווא;

להגביל את כל ההתחייבויות שלנו או שלך בכל דרך שאינה מותרת על פי החוק החל. אוֹ

לא לכלול את התחייבויותינו או התחייבויותיך אשר אינן יכולות להיכלל על פי החוק החל.

המגבלות ואיסורי האחריות שנקבעו בסעיף זה ובמקומות אחרים בכתב ויתור זה: (א) כפופים לפיסקה הקודמת; ו– (ב) לנהל את כל ההתחייבויות הנובעות מכוח הצהרה, כולל התחייבויות הנובעות מחוזה, בנזיקין ובגין הפרת חובה חקוקה.

כל עוד האתר והמידע והשירותים באתר מסופקים ללא תשלום, לא נהיה אחראים לכל אובדן או נזק מכל סוג שהוא.

קבלו הצעת מחיר לשירותי מחסן איקומרס


    לפנייה בטלפון : 08-6915306

    eGold מקבוצת גולד בונד

    הקידמה 1 אשדוד

    X
    קבלו הצעת מחיר דילוג לתוכן